Facebook Messenger’a Yeni Özellik

0

Facebook’un anlık mesajlaşma servisi Facebook Messenger’a artık yeni bir özellik getirildi. Yeni getirilen özelliğe göre artık Facebook Messenger üzerinden 360 derecelik fotoğraflar gönderilebilecek.

Uygulamayla birlikte artık panoramalar 360 derece açıyla bir fotoğrafa dönüştürülerek kullanıcılar arasında fotoğraf yollama veya alma hizmeti yapılabilecek.

Ayrıca Facebook bunun yanında yeni bir hizmete daha imza attı. Artık Facebook’ta 720p (HD) özzelikte videoların paylaşımı yapılabilecek. Bu özellikle birlikte Facebook’ta video gönderirken kalitenin kat be kart artması bekleniyor. Bu özellik telefonun video kamerasında çekilen görüntüler aracılığıyla kullanılabilecek.

Yeni yapılan güncellemedeki hizmetler hem İOS kullanıcılarına hem de Andorid kullanıcılarına gönderilecek. 720P video paylaşımı ise şimdilik sadece Romanya, Singapur, Güney Kore, İsveç, İsviçre, Tayvan, İngiltereAvustralya, Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hong Kong, Japonya, Hollanda, Norveçve Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılabilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.