Spotify 4G Müzik Çalar İçin mi Kolları Sıvadı ?

0
Spotify’ın, 24 Nisan’da bir duyuru yapmaya hazırlandığını önceden sizlerle paylaşmıştık. Yapılan duyurunun, ses kontrollü 4G müzik çalar ile ilgili olabileceği düşünülüyor.
 Spotify, araçtaki akıllı telefonunuzdan bağımsız bir biçimde, kendi başına da çalışabilen bir müzik sistemini piyasaya sürmeye hazırlanıyor olabilir. Şirket, daha önceden duyurduğu 24 Nisan etkinliğinde bu cihazı tanıtabilir.
Spotify’ın 24 Nisan’da bir duyuru yapmaya hazırlandığı konuşulurken bu duyurunun ne ile ilgili olduğu hakkında spekülasyonlarda şimdiden konuşulmaya başlandı.
İddialara göre Spotify akıllı telefonlardan bağımsız tek başına kendi kendine müzik çalabilen bir müzik sistemini piyasaya sürmeye olabileceği ve müzik setlerinin en modern halini insanlara sunacağı konuşuluyor.
Tabi ki bunlar sadece şimdilik varsayımdan ibaret. Dijital dünyada bu varsayımın çok dillendirilmesini nedeni de Spotify’ın geçen ay Cadillac ile yaptığı anlaşma gösteriliyor. İddialara göre 4 LTE bağlantısına erişilebilir ve akıllı telefona ihtiyaç olmadan buluttan yayın yapan yeni bir cihaz tanıtılabilir.
 Diğer dile getirilen iddialardan biri ise Spotify şirketinin Sonos One, Echo vey HomePod tarzı akıllı bir hoparlör geliştirmek istediği yönünde. Spotify, bir iPhone uygulamasında beta sürümüne bir ses kontrol özelliği sokmuştu. Bu bu iddiaları daha güçlü hale kılıyor. 24 Nisan günü bu varsayımların gerçek olup olmadığını göreceğiz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.